کارت های پیش پرداخت یا Prepaid با قابلیت شارژ
به آن دسته کارت هایی اطلاق میشود که متصل به حساب بانکی نیستند و سقف خرید معادل موجودی کارت است، که قابلیت شارژ دارند. این کارت بین المللی را که از طریق سایت شرکت پویا تجارت سیمرغ کیش (سیمرغ کارت) خریداری نموده اید، امکان برداشت وجه نقد از خودپرداز (ATM)، خرید از دستگاه کارت خوان فروشگاهی (POS) و همچنین خرید اینترنتی را دارا می باشد.
امکان ارسال پیام کوتاه/ ایمیل
با ثبت و اعلام شماره موبایل و ایمیل معتبر خود پس از انجام هر تراکنش در یک پیام کوتاه و ایمیل، مشخصات آن تراکنش بدون هزینه کارمزد برای شما ارسال خواهد شد.
امکان دریافت صورت حساب ماهیانه
متقاضیانی که مدیریت تراکنش های خود را در درجه بالایی از اهمیت قرار می دهند، میتوانند تنها با پرداخت ۵ دلار سالیانه، صورت حساب خود را از طریق ایمیل شخصی به صورت ماهیانه دریافت نمایند.
کارمزد تراکنش
در پرداخت هایی که توسط کارت انجام می شوند اعم از خرید آنلاین، خرید حضوری از POS، مبلغی جهت کارمزد کسر نخواهد شد. لازم به ذکر است که نسبت به هر برداشت وجه نقد از ATM 1.5 درصد مبلغ برداشت و حداقل ۳ دلار جهت کارمزد کسر خواهد شد.
روش های متنوع پرداخت یا برداشت
کارت هایی که دارای امکان خرید و برداشت می باشند، جز مرغوب ترین انواع کارت ها هستند. مهمترین دلایل شما برای انتخاب یک کارت به خصوص در یکی از گزینه های پیش رو، دسته بندی شده است:
۱-پرداخت به صورت آنلاین:
تقریبا این کارت ها، امکان خرید آنلاین از وب سایت های خرید را دارا هستند. خریدهایی مانند انواع کالا، مقالات دانشگاه ها، هزینه های سفارت در فرایند مهاجرت و همچنین قادر به پرداخت طیف گسترده ای از این قبیل هزینه ها خواهید بود.
۲-امکان خرید بر روی دستگاه های POS:
کارت هایی که این قابلیت را دارا می باشند جایگزین پول نقد شما خواهند شد و شما را از جابجایی پول نقد بی نیاز می کنند. در صورتی که آرم روی دستگاه POS با آرم روی کارت شما مطابقت داشت، شما می توانید از آن دستگاه خرید موردنیاز خود را انجام دهید.
۳-امکان برداشت از ATM:
بر خلاف اکثر کارت های Prepaid، این کارت ها قابلیت برداشت وجه نقد از دستگاه های خودپرداز بانکی را دارا هستند و نیازی به داشتن حساب ارزی متصل به کارت نمی باشند.کارمزد برداشت از دستگاهای خودپرداز بانکی ۱٫۵% مبلغ برداشت و حداقل ۳ دلار می باشد.
شرایط و قوانین استفاده
لطفاً مشخصات خود را با مندرجات روی کارت و ضمائم آن کنترل نمایید.
لطفاً هرگونه تغییر در نشانی محل سکونت و یا تلفن تماس خود را به واحد ارتباط با مشتریان شرکت اطلاع دهید.
کارت و رمز را جداگانه نگهداری نموده و هیچ گاه آن را در اختیار اشخاص دیگر قرار ندهید، در صورت سرقت و یا مفقود شدن آنها، مراتب را در اسرع وقت به واحد ارتباط با مشتریان شرکت اطلاع دهید.
کارت با ماهیت پیش پرداخت با ارز پیش فرض، برای استفاده شخصی با اعتبار ۱ ساله در اختیار شما قرار میگیرد.
کارت صادره، “به نام شما”، ” داخل پاکت جداگانه” و به همراه “رمز شخصی” تحویل میگردد. در صورت باز بودن پاکت حاوی رمز مراتب را فوراً به مسئولین شعب و یا نمایندگی ارائه کننده کارت اعلام فرمایید.
لطفاً بلافاصله پس از دریافت کارت، نوار سفید رنگ پشت آن را مطابق نمونه امضای مندرج در گذرنامه خود امضاء نمایید. برای این منظور لطفاً از قلمی استفاده نمایید که با گذشت زمان، اثر آن از روی نوار امضاء محو نگردد.
لطفاً جهت دریافت هرگونه خدمات به هنگام مراجعات حضوری به شعب یا نمایندگیهای شرکت، اصل مدرک گذرنامه خود را به همراه داشته باشید.

 

 

مزایا و خدمات
کارت پیش پرداخت
دریافت ماهانه گردش حساب کارت از طریق ایمیل رایگان
دریافت پیامک هنگام خرید(همه تراکنش ها) رایگان
پرداخت روی کارت خوان بدون هزینه
خرید از دستگاه کارتخوان صفر
خرید اینترنتی صفر
حداقل اعتبار صفر
حداکثر اعتبار ۵۰۰۰ دلار
تعداد تراکنش خرید روزانه (کارتخوان و اینترنت) ۲۰
مبلغ تراکنش خرید روزانه (کارتخوان و اینترنت) ۳۰۰۰ دلار
تعداد تراکنش خرید هفتگی (کارتخوان و اینترنت) ۵۰
مبلغ تراکنش خرید هفتگی (کارتخوان و اینترنت) ۴۰۰۰ دلار
تعداد برداشت روزانه از خودپرداز ۲۰
مبلغ برداشت روزانه از خودپرداز ۲۰۰۰ دلار
تعداد برداشت هفتگی از خودپرداز ۵۰
مبلغ برداشت هفتگی از خودپرداز ۵۰۰۰ دلار

 

 

هزینه ها
صدور اولیه کارت ۳۵ دلار
کارمزد شارژ کارت ۰.۵% مبلغ شارژ حداقل ۵ دلار
هزینه برداشت از خودپرداز ۱.۵% مبلغ برداشت حداقل ۳ دلار